O Nas

https://beta.teetres.com/public/static/onas.jpg

Teetres to innowacyjna platforma dzięki której stworzysz i uformujesz od podstaw swoją markę odzieżową. Tworzenie własnego sklepu jeszcze nigdy nie było tak proste! Dziesiątki produktów na których możesz pracować w połączeniu z nieograniczoną konstrukcją wizualną strony, dadzą ci szeroką ofertę dla potencjalnych klientów. Od dawna marzyłeś o stworzeniu własnej marki odzieżowej na której mógłbyś zarabiać ale brakowało ci środków na jej otwarcie sprawiał że rezygnowałeś?

Zapomnij o tym! U Nas zrobisz to ZA DARMO!

Dla kogo Teetres?

Youtuberzy, Blogerzy, Graficy, Hobbysci, Własciciele stron www, organizacje charytatywne, przedsiębiorcy nie zaliczasz się do żadnej z w/w grup? to nic! Ty też możesz otworzyć swój własny sklep!

https://beta.teetres.com/public/static/001.jpghttps://beta.teetres.com/public/static/002.jpghttps://beta.teetres.com/public/static/003.jpghttps://beta.teetres.com/public/static/004.jpg https://beta.teetres.com/public/static/005.jpg

https://beta.teetres.com/public/static/006.jpg https://beta.teetres.com/public/static/007.jpg https://beta.teetres.com/public/static/008.jpg https://beta.teetres.com/public/static/009.jpg https://beta.teetres.com/public/static/010.jpg

https://beta.teetres.com/public/static/011.jpg https://beta.teetres.com/public/static/012.jpg https://beta.teetres.com/public/static/013.jpg https://beta.teetres.com/public/static/014.jpg https://beta.teetres.com/public/static/015.jpg

Dlaczego właśnie Teetres?

Niepowtarzalny wygląd sklepu. Teetres oferuje Ci nieograniczone możliwości zmiany wyglądu Twojego sklepu. Konstrukcje wizualną można modyfikować dowolnie począwszy od wstawienia swoich banerów i reklam a skończywszy na zmianie tła u modeli lub kompletnej wymianie ich.

Własny asortyment.

Jesteśmy otwarci na klientów dlatego też oprócz Naszego asortymentu dajemy im możliwość włączenia do oferty ich własnych towarów których nie ma w asortymencie platformy Teetres.

Brak jakiegokolwiek wkładu finansowego.

Teraz już nie musisz się martwić o koszta z prowadzenia sklepu bo w Teetres jest to całkowicie bezpłatne! To na głowie naszych pracowników jest przygotowanie i wysyłka towaru a także obsługa Twoich klientów.

Sam ustalasz prowizje od sprzedaży.

Tylko i wyłącznie od Ciebie zależy ile będziesz zarabiał na danym produkcie. Nasza platforma pozwala Ci na ustalenie własnej prowizji (procentowej lub kwotowej) którą będziesz mógł wypłacić osiągając minimalny próg wypłaty wynoszący: 500 zł

Pomoc.

Oferujemy pomoc graficzną i techniczną w trakcie prowadzenia sklepu. Każdy użytkownik już na starcie otrzymuję od Nas osobistego opiekuna z którym w razie jakichkolwiek pytań lub problemów będzie mógł się komunikować za pomocą chatu zawartego w panelu.

DOŁĄCZ JUŻ DZIS I ZACZNIJ ZARABIANIE NA PLATFORMIE TEETRES.PL